خدمات مشتریان 84223

خبر

بازگشت
۰۱مهر

طرح فیروزه ای نتیجه عمل به مسئولیت اجتماعی است

خلاصه خبر :

معاونت فنی بیمه معلم اعلام کرد

پوشش بیمه طرح فیروزه ای بیمه معلم نتیجه احساس مسئولیت اجتماعی و توجه به فرهنگ سازی است.

به گزارش اخبار پولی مالی و به نقل از اورژانس بیمه، اقتصادگردان، خبر فوری بیمه، تجارت آنلاین، کوتاه انلاین، روزنامه نوآوران، شما نیوز، دیوان اقتصاد، فراسونیوز، نقدینه و کانال دیدبان صنعت بیمه ،، کامبیز حاجی میرآقا، معاونت فنی بیمه معلم در حاشیه مراسم رونمایی از طرح فیروزه ای این شرکت، با ذکر این نکته که بعد از مطرح شدن طرح سه مطلب برای ما خیلی اهمیت پیدا کرد، گفت:
در درجه اول این بیمه نامه باید به گونه ای تعیین و نوشته می شد که در طی اجرای آن بتوانیم بیشترین مشکلاتی را که به وجود می آید حل کنیم و اگر حادثه ای رخ می داد جبران خسارت کنیم.

معاونت فنی بیمه معلم ادامه داد:
در درجه دوم باید حق بیمه ای تعیین می کردیم که قدرت خرید مردم را در این حق بیمه بالا ببریم و سعی نماییم فراوانی را به گونه ای افزایش بدهیم که امنیت روانی را که برای ما اهمیت دارد و به ان فکر می کنیم، به بهترین شکل ممکن تحقق دهیم.
وی افزود: بر اساس بررسی های انجام گرفته یک گزارش از میزان اتفاقات و خسارتهایی که در این ۵ سال اتفاق افتاده ، جمع آوری گردید که بر اساس ان مشخص شد بیشترین حوادث در دو حوزه بیمه اتش سوزی و بیمه مسئولیت اتفاق افتاده است .
کامبیز حاجی میرآقا عنوان کرد: بیمه نامه باید به گونه ای تنظیم می شد که اگر حادثه آتش سوزی اتفاق افتاد و یکی از اماکن آُسیب دید، ساختمان و تجهیزاتش را پوشش دهد.
در درجه سوم حوادثی که ناشی از مسئولیت هیات امنا و یا متولیان اماکن متبرکه بوده و منجر به فوت و یا نقص عضو حاضرین گردد، تحت پوشش باشد به همین جهت بیمه ای که ما تعریف کردیم، تلفیقی از بیمه آتش سوزی و مسئولیت است.
کامبیز حاجی میرآقا معاونت فنی بیمه معلم اظهار داشت : در این طرح دو نکته کلیدی را مد نظر داشتیم یکی انجام مسئولیت اجتماعی شرکت و دیگری بحث فرهنگ سازی. این جدای از بحث سودآوری است که هر شرکت بازرگانی باید به آن اهمیت دهد . اما در این طرح، بیمه معلم نگاه سودآوری نداشته و ابعاد فرهنگ سازی و مسئولیت اجتماعی از اهمیت بیشتری برخوردار است.